Warta Dom Komfort Plus

Kompleksowe ubezpieczenie Allrisk

Warta Dom Komfort Plus jest to produkt Warty oparty na formule allrisk, co oznacza od wszystkich ryzyk. Jest to elastyczna propozycja dla tych, którzy sami chcą zdecydować przed jakimi zagrożeniami się zabezpieczyć. Warta dom komfort plus zapewnia ochronę przed wszystkimi ryzykami również tymi nie nazwanymi. Ochrona przewiduje nawet nietypowe zdarzenia, również dla nietypowego majątku takiego jak dzieła sztuki, broń czy biżuterię. Ubezpieczenie to daje również ochronę na wypadek kradzieży obiektów, które znajdują się na naszej posesji np. huśtawki, meble ogrodowe oraz zewnętrznych elementów domu czyli parapety, rolety czy anteny. Warta Dom Komfort Plus daje możliwość skorzystania z pakietów assistance. Zakres ten obejmuje pomoc w przypadku powodzi, awarii sprzętu w domu oraz problemów ze zdrowiem.

Warta Dom Komfort Plus

To idealna ochrona dla twojego domu jak i również mieszkania.

Zastanawiasz się czy piwnica lub garaż jest odpowiednim miejscem by trzymać narzędzia, kosiarki, rowery i inne cenne przedmioty?  Warta Dom Komfort Plus obejmuje całą nieruchomość również w pomieszczeniach przynależnych. W tym ubezpieczeniu również zabezpieczysz swój ogród na wypadek powodzi, deszczu nawalnego lub huraganu pozwoli to doprowadzić Twój ogród do dawnej świetności. Jeżeli posiadasz broń pneumatyczną lub gazową  możesz ubezpieczyć ją od kradzieży. Ubezpieczenie Warty daje również możliwość ubezpieczenia od kradzieży zwykłej, która zdarza się niezwykle często w przypadku np. sterowników bram, anten, rolet zewnętrznych itp. W ubezpieczeniu tym można ubezpieczyć elektronikę oraz zabezpieczyć się przed skutkami kradzieży z włamaniem oraz graffiti.

Ubezpieczenie to zabezpiecza również koszty poszukiwania przyczyny szkody co oznacza, ze otrzymamy zwrot kosztów naprawy ściany lub kafelek gdy musimy dostać się np do pękniętej rury.

Opcje jakie można dołączyć do Warty Dom komfort Plus to:

OC w życiu prywatnym, które obejmuje wszystkich mieszkańców.

Pakiet torebka, który obejmuje przedmioty noszone zazwyczaj przy sobie takie jak karty kredytowe, telefon komórkowy, gotówka, torebka itp. Przedmioty te objęte są ochroną do rabunku na ulicy lub innych miejscach.

Następstwa Nieszczęśliwego Wypadku, ochrona przed wypadkami by złagodzić finansowo utratę zdrowia a nawet życia.
Facebook