Promocje Warta

Promocje Warty

PRZENIEŚ SIĘ DO WARTY

Przenieś swoje ubezpieczenie do Warty i skorzystaj z promocyjnej ceny za bardzo dobry zakres ubezpieczenia.Jeżeli posiadasz w Warcie ważną polisę komunikacyjną a nie posiadasz polisy mieszkaniowej możesz liczyć na zniżkę do 50% jeżeli przeniesiesz posiadane ubezpieczenie mieszkaniowe do Warty lub zawrzesz nową umowę. Jeżeli nie jesteś klientem Warty również możesz otrzymać zniżkę.

PROMOCJA DLA NOWYCH MIESZKAŃ

Kupiłeś mieszkanie na nowym osiedlu, w budynkach nie starszych niż 5 lat otrzymasz 15% zniżki. Zniżka dotyczy zarówno samych mieszkań jak również ruchomości domowych.

ZNIŻKI PROMOCYJNE DLA NOWYCH UMÓW UBEZPIECZENIA OC/AC

Ukończyłeś 35 lat nie masz historii ubezpieczeniowej? W WARCIE otrzymasz 60% zniżki na ubezpieczenie pod warunkiem że nie byłeś sprawcą wypadku w ciągu ostatnich 3 lat.Jeżeli ukończyłeś 30 lat i masz polisę od co najmniej 3 lat (w dowolnym zakładzie ubezpieczeń) bez szkody  60% zniżki. Powyższe zasady odnoszą się do OC oraz AC.Jeżeli ukończyłeś 35 lat, posiadałeś przez 4 lata ubezpieczenia OC/AC, nie spowodowałeś w tym okresie szkody możesz otrzymać do 25% dodatkowej zniżki.Masz dziecko w wieku do lat 13? Ukończyłeś 30 lat ? – otrzymasz 5% zniżki w OC/AC

 

POZOSTAŁE PROMOCJE

Promocje Warta

Promocje Warta

Przenieś swoje ubezpieczenie do Warty i skorzystaj z promocyjnej ceny

Uniqa

Bonus Club

Wstąp do wyjątkowego programu Uniqa i zyskaj więcej zniżek i dodatkowych korzyśc

PZU Promocja

Bądź z nami 2016

Zawierając umowę w ramach promocji Bądź z Nami 2016, dostajesz aż do 40% zniżki!

Facebook