Samochód

Produkty Ubezpieczeniowe

Oferyjemy ubezpieczenia wielu wiodących towarzystw ubezpieczeniowych. Dobierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę.

Ubezpieczenie samochodu

Polisy komunikacyjne mają ścisły związek z ruchem drogowym i zdarzeniami, które mogą z niego wyniknąć. Chronią one przed skutkami zdarzeń na drodze takich jak wypadek, kolizja lub kradzież. Ważną cechą charakteryzującą ubezpieczenia komunikacyjne jest to, że zapewniają bezpieczeństwo nasze jak również i innych uczestników ruchu. Ochrona ta dotyczy mienia oraz zdrowia, a nawet życia.

  • Ubezpieczenie OC
  • Ubezpieczenie AC
  • Ubezpieczenie NNW
http://www.gc-ubezpieczenia.pl/wp-content/uploads/2015/12/21-543x362.jpg

OC kierowcy- obowiązkowa ochrona

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadacza pojazdu zabezpiecza nasz interes ekonomiczny. W razie nieprzyjemnego zdarzenia drogowego towarzystwo ubezpieczeniowe bierze na siebie odpowiedzialność i zobowiązuje się do pieniężnego zadośćuczynienia osobom poszkodowanym. Finansowe zadośćuczynienie może dotyczyć mienia, jak również zdrowia czy życia osób trzecich.
Ubezpieczenie AC- ochrona pojazdów

Autocasco jest dobrowolnym ubezpieczeniem. Różni się od ubezpieczenia OC tym, że ochrona z tytułu AC dotyczy bezpośrednio nas samych. W razie uszkodzenia auta, nawet całkowitej jego straty, ubezpieczyciel zobowiązuje się do likwidacji zaistniałej szkody.
Ubezpieczenie NNW- ochrona zdrowia i życia

Ubezpieczenie NNW kierowcy i pasażera jest ubezpieczeniem osobowym. Zapewnia ono ochronę osobom przebywających w ubezpieczonym aucie. W ramach ubezpieczenia NNW zakład ubezpieczeń zobowiązuje się do wypłacenia świadczenia wszystkim poszkodowanym.


Oferta specjalna

Dla naszych klientów przygotowaliśmy poniższe oferty, oraz wiele innych po które zapraszamy do naszego biura

Zniżka na mieszkanie lub dom

Do 50% zniżki na ubezpieczenie mieszkania lub domu dla wszystkich klientów

Zniżka za zniżkę

Przepisanie zniżki OC na AC, przejęcie zniżki najbardziej doświadzconego kierowcy

Grupowe ubezpieczenie

Grupowe ubezpieczenie już od jednej osoby, Pełna ochrona już od 33zł miesięcznie

Jesteś zainteresowany?

Zapraszamy do wypełnienia formularza. Nasi doradcy w oparciu o podane informacje przygotują najkorzystniejszą ofertę ubezpieczenia dopasowanego do Twoich potrzeb. Podane dane służą nam jedynie do przedstawienia jednorazowej oferty - nie wykorzystujemy ich w celach marketingowych

Facebook