Przygotuj się na sporty zimowe

Fani sportów zimowych, z niecierpliwością sprawdzają doniesienia serwisów pogodowych. Sprawdzają grubość pokrywy śnieżniej i z niecierpliwością odliczają dni do rozpoczęcia białego szaleństwa. Jednak nie wszyscy mogą się cieszyć urokami zimy i korzystać ze wszystkiego co oferują narciarskie miejscowości.

Holenderski koneser wina, Ilja Gort, przez lata zamartwiał się o swoje narzędzie pracy, czyli nos i zmysł węchu. Ich utrata byłaby dla niego prawdziwą tragedią. W końcu postanowił położyć kres troskom i ubezpieczył to co miał najcenniejszego. Polisa ubezpieczeniowa nosa i węchu pana Gorta opiewa na astronomiczną kwotę pięciu milionów euro!

Na wszelki wypadek towarzystwo ubezpieczeniowe również postanowiło zabezpieczyć swoje interesy. W dokumencie zawarto szereg obostrzeń i zakazów – Ilja Gort ma całkowity zakaz uprawiania sportów zimowych! Żadnych nart, żadnych łyżew, żadnych sanek. Nawet na oślej łączce. Umowa zabrania mu również uprawiania boksu, połykania ognia, pracy w cyrku jako asystent artysty rzucającego nożami, a także …zajścia w ciążę i popełnienia samobójstwa.Facebook